View Single Post
  #18  
Unread 09-15-2011, 10:00 PM
rhwbullhead rhwbullhead is offline
Senior Member
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 636
Default

I bought a jug at Walmart for $14.98 last month and another this month. The Vanilla and Chocolate taste okay to me. I just saw online that you can get it even cheaper if you buy 3 jugs at once. Three 2lb jugs for $39 and free shipping to home so that's not a bad deal at $6.50 a lb.
Reply With Quote